Özaydin Bilgi Servisi

Yenilik ve Kampanyalardan Haberdar Olmak İçin, Şimdi Kayıt Olun!

İsim:

E-Posta:

Hizmetlerimiz
 • Satış

  image Skoda , Yetkili Bayii Özaydın Otomotiv'in nitelikli ve işine tutkun satış personeli; sizlerle şeffaf, paylaşımcı, güvene dayalı bir birliktelik kurmak için çalışıyor. Özaydın showroom'da Skoda modellerini dilediğiniz gibi rahatlıkla inceleyebilirsiniz.
 • Servis

  image Otomobilinizi servis için Özaydın Otomotiv'e getirmek bir zevk. Belki sırf bunun için nedenler bile yaratabilirsiniz. Çünkü alışık olduğunuz servis anlayışından çok farklı bir yaklaşımla karşılaşacaksınız.
 • Yedek Parça

  image Skoda çeşitli parçaların bir arada sorunsuz şekilde çalışabilmesi için hangi parametrelere sahip olmaları gerektiği konusunda en iyi bilgiye sahiptir. Bu sebeple size Skoda Orijinal Yedek Parçalarını kullanmanızı öneriyoruz.
 • Sigorta

  image Yetkili Acentesi olduğumuz sigorta şirketleri aracılığıyla müşterilerimize; danışmanlık hizmetleri,araç kaskosu,ev,hayat,sağlık konularında profesyonel sigortacılık farkını Özaydın Sigorta ile yaşayın.
 • İkinci El

  imageKullanılmış otomobil alırken risk de almayın.

  Özaydın?da satışa sunulan kullanılmış otomobiller çok detaylı bir incelemeden sonra satın alınmakta olup, onarılması veya elden geçirilmesi gereken tüm aksam servisimizde titizlikle bakım görmektedir.

ÖZAYDIN SKODA

Özaydın Skoda 4S Plaza Satıs,Servis,Yedek Parça,2.EL,Sigorta 0212 863 39 39

Artık Skoda sahibi olmak çok daha kolay; Açılışa özel fiyat ve kampanyalarla ; Özaydın Skoda Plaza Büyükçekmece'de Hizmetinizde

DİNAMİK SATIŞ EKİBİ ARAYIN BİZ GELELİM ! 0554 887 67 67